Tüm Kategoriler
EN
Adherence to high quality and excellent service

Ana Sayfa > Hizmet

DESIGN & DEVELOPMENT

Tasarım ve Geliştirme

İle Tecrübe 35 yıl servis dünya çapında 100 ülkesinin üzerinde, tasarım ekibimiz, modelin pazar nişinize uymasını sağlamak için farklı pazarların ve ülkelerin ihtiyaçlarının farkındadır.

Her yıl yatırım yapıyoruz 10 milyon Yeni malzemeler, teknolojiler ve ekipmanlar gibi Ar-Ge'de. Şimdiye kadar bir ekibimiz var 28'den fazla tasarımcı ve 30'dan fazla teknoloji patenti aldı. That is the reason why we can Her yıl 1500 yeni ürün piyasaya sürmek.

Ayrıca yansıtıcı giyim fikirleriniz varsa, fikirleri ürüne dönüştürmenize ve marka stilinizi kişiselleştirmenize yardımcı olacağız.

"İnovasyon, bir şirketin devam eden canlılığının kaynağıdır. Müşterilerimiz için sürdürülebilir değer yaratmak için inovasyonda ısrar etmeliyiz."

— Lock Wu, SFVEST'in CEO'su

OEM / ODM

OEM / ODM

Reach out to SFVEST- we have the Largest Production Capacity for Reflective Clothing.

SFVEST provides premium OEM/ODM service that helps build your brand. Our wide range of customized services, advanced production facilities, and experienced teams will make you stand out in the local market.

Our four production bases across China and Myanmar boast advanced machinery and strict quality control. So we can complete your order in a short time with guaranteed quality.

E-TİCARET İÇİN ÖZEL HİZMETLER

Want to Be the Next Successful Brand?

SFVEST’s quality products and premium services make you stand out.